Гороскоп садівника

Люди одного знака Зодіаку стикаються з однаковими проблемами при вирощування квітів. І жартома, і всерйоз, пропонуємо вам вивчити деякі аспекти характеру ваших особистих взаємин в рослинами під впливом зоряних світил.
Овни-садівники
Стикаються з надмірно швидким висиханням ґрунту в горщиках і засиханням рослин, що не дивно, адже овен – найгарячіший знак стихії Вогню. Їм слід поливати квіти рясніше, ніж рекомендують зазвичай.
Тельці – садівники
Мусимо пам’ятати про почуття міри, підгодовуючи і поливаючи рослини. Трохи знижуйте дози добрив, ніж рекомендується, ви схильні перегодовувати квіти. Влітку захищайте від надлишку сонячного світла.
Близнюки – садівники
Так як це знак руху і комунікації, рослини, за якими доглядають близнюки, витягуються вгору і в сторони.
Раки – садівники
Нерідко скаржаться, що їх рослини раптово гинуть в розквіті сил. Рак – знак водної стихії, і, як правило, причина загибелі і хвороби рослин перезволоження грунту і повітря.
Леви – садівники
Вибирають рослини, які, зазвичай потребують сонячного світла більше ніж інші. Кажуть, що квіти краще розвиваються, коли з ними розмовляють. Саме левам рекомендується розмовляти з квітами – результат вас порадує.
Діва – садівники
Знак земного служіння, тому Дівам треба ретельніше доглядати за своїми рослинами. Регулярно поливати, підгодовувати і обприскувати. Будьте нянькою для своїх рослин, і тоді вони не будуть хворіти.
Ваги – садівники
Знак – естет, який прагне до гармонії. У вас проблем з квітами не буває, тільки не забувайте частіше повертати горщики з квітами (яким це не протипоказано) до світла, щоб була симетрія і гармонія. Слідкуйте за кроною – можливо, вам доведеться частіше за інших її проріджувати.
Скорпіони – садівники
Нерідко обурюються через нашестя на їх садок різних комах – шкідників. Така доля цього знака, що притягує небезпечних хвороботворних паразитів. Боріться!
Стрілець – садівники
Вихованці цього знака цілий рік потребують світлі і теплі. Щоб не виснажити свої рослини ставте їх ближче до світла і досвічувати взимку.
Козеріг – садівники
Основні проблеми козерога квітникаря пов’язані з недостатньою рихлістю грунту. Додавайте в горщики з квітами пісок і торф, робіть хороший дренаж і частіше рихлите верхній шар ґрунту.
Водолій – садівники
Повинен більше розраховувати на диво і на легку руку, ніж на рекомендації ботаніків. Це знак несподіванок, тому важко передбачити успіхи і промахи. Але врахуйте, що ваші рослини бояться протягів.
Риби – садівники
Риби – знак мудрості, натхненності. У людей-риб кімнатні рослини дуже довго можуть жити майже без поливів і добрив. Але не варто все-таки їх тримати довго на дієті.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *