ПРО СТУДІЮ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ "ФРЕЙЯ"

Студія ландшафтного дизайну «Фрейя» пропонує повний спектр послуг з ландшафтного дизайну з 2007 року.

Для кожного нашого Клієнта ми складаємо індивідуальний, неповторний проект ландшафтного дизайну (візуалізація) з урахуванням усіх побажань і потреб власника, клімату, природного рельєфу, особливостей ґрунту і природних процесів розвитку ландшафту і рослин, економії при обслуговуванні та основи малоуходності, діючих норм і вимог регламентрірованних при виконанні ландшафтних робіт.

Ми тримаємо руку на пульсі розвитку ринку ландшафтних послуг та в курсі новинок і модних тенденцій.

Фахівці студії на постійній основі публікуються в спеціалізованих виданнях. Наша команда активно бере участь в соціальних проектах, фестивалях, виставках, конкурсах, семінарах.

Одним із принципів нашої роботи є виняткова ексклюзивність створених нами ландшафтних проектів. Це має на увазі не тільки те, що Ваш сад або окремі елементи його дизайну не будуть повторюватися в інших клієнтів, так як були створені тільки для Вас, але і те, що основним елементом при створенні проекту благоустрою території стала унікальність і неповторність Вашої особистості.

Власник, Ландшафтний дизайнер

Народилася в м. Києві. Навчалася у звичайній загальноосвітній школі, потім вступила до Національного Аграрного університету, в якому вивчала землеробство, грунтознавство і рослинництво.

Незабаром отримала другу вищу освіту (диплом з відзнакою).

Рослинами та квітами я захоплююся з дитинства. Моя особиста колекція квітів та декоративних чагарників у відкритому ґрунті налічує понад 300 видів і сортів

Я люблю рослини, а вони відповідають мені взаємністю.

 Вірю в те, що краса врятує світ.

Багато елементів садового декору створюю самостійно.

До ідеї працювати в сфері ландшафтного дизайну прийшла давно, дана робота – реалізація моєї мрії.

Зазвичай реалізація проектів відбувається силами самої Студії ландшафтного дизайну “Фрейя”, тому при проектуванні закладається реалістичний, здатний до життєздатності підхід, перевірений досвідом. При створенні садів завжди враховується подальший цикл розвитку рослин і саду в цілому, поєднання красу та функціональності.

Вважаю найголовнішою своєю задачею створити зону комфорту саме для Вас, яку ми скорегуємо згідно з Вашими бажаннями і потребами. 

Чому обирають саме нас:

Ми – юридична особа з реєстрацією у м. Киів

67 проектів

29 реалізованих садів

Ми виконуємо геопластику, укріплення схилів

Будуємо водойми та водоспади

Висаджуємо крупномірні дерева 

Облаштовуємо автоматичний полив

Виконуємо будівельні роботи з благоустрою

Ми тримаємо руку на пульсі розвитку ринку ландшафтних послуг та в курсі новинок і модних тенденцій.

На фестивалях, виставках, конкурсах ми займаємо призові місця.

Фахівці студії підіймають рівень кваліфікації, приймаючи участь у семінарах та конференціях, круглих столах, на постійній основі публікуються в спеціалізованих виданнях. 

Наша команда активно бере участь в соціальних проектах. 

НАШІ НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

IMG_5315
IMG_6173